Witaj w naszej drużynie
Sekai Team!

Kontakt

Sensei Grzegorz Jaros
tel: +48 608 398 398
E-mail: info@karatewarszawa.pl

Wszystkie zajęcia są na bieżąco aktualizowane. Prosimy o  cierpliwość

SP 52 ul. Samarytanka 15

wtorki i czwartki
16.30 – 17.30 grupa początkująca

SP 368 ul. Hemara 

wtorki i czwartki
15.00 – 16.00 grupa początkująca i średnio zaawansowana

SP 231 Juranda ze Spychowa 10

DZIECI – DNI POWSZEDNIE
wtorki i czwartki

17.45 – 19.00 grupa początkująca i średnio zaawansowana
18.45 – 20.00 grupa zaawansowana

DZIECI – SOBOTY

9.00 – 10.00 KARATE – KUMITE (duża sala SP 231) /wszyscy klubowicze dodatkowy trening w ramach składki członkowskiej 130 zł /

10.00 – 11.00 AKROBATYKA – SEKA (duża sala SP 231) / wszyscy klubowicze w ramach składki członkowskiej 160 zł /

9.30 – 10.15 KARATE – 4-6 lat (mała sala gimnastyczna)

10.15 – 11.00 KARATE 4-6 Lata (mała sala gimnastyczna)

11.15 – 12.00 AKROBATYKA SEKAI 3-6 lat (mała sala gimnastyczna)

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

DOROŚLI – DNI POWSZEDNIE

KARATE – ŚRODY I PIĄTKI godzina 20.00 -21.15  (początkujący i zawansowani)

JOGA – CZWARTKI godzina 19.00 – 20.00 (początkujący i zawansowani)

DOROŚLI – SOBOTY

8.00 – 9.00 JOGA   (początkujący i zawansowani)

9.00 – 10.00 CROSS TRENING   (początkujący i zawansowani)

SP 112 ul. Ostródzka 144

Środa 14:30 – 15:15 grupa młodsza

SP 356 ul Głębocka 66

wtorek duża sala gimnastyczna godzina 16.30 – 17.30

czwartki mała sala gimnastyczna I piętro 16.30 – 17.30

Zapraszamy również przedszkolaków

SP 185 ul. Bora Komorowskiego 31

wtorki  i piątki
16.30 – 17.30 Grupa początkująca i średnio-zaawansowana

wtorki i piątki
17.30 – 18.30 Grupa zaawansowana

SP 42 ul. Balkonowa 42

DZIECI – DNI POWSZEDNIE
poniedziałek i piątek

16.30 – 17.45 grupa początkująca i średnio zaawansowana – (zapraszamy również przedszkolaków)
18.00 – 19.15  grupa zaawansowana

SP 378 ul. Bartnicza 8

KARATE:
poniedziałki i środy
15.15 – 16.15 grupa naborowa

AKROBATYKA:
wtorki i czwartki
15.30 – 16.30 grupa naborowa 

OSiR Targówek Łabiszyńska 20 – Grupa zawodnicza

poniedziałek i środa
18.30 – 19.45  grupa zaawansowana młodzież oraz dorośli (ul. Łabiszyńska 20)

sobota 
9:00 – 10:30 grupa zaawansowana młodzież oraz dorośli (ul. Juranda ze Spychowa 10)

SP 112 ul. Zaułek 34 

poniedziałki – środy
16.30 – 18.00 grupa młodsza
18.00 – 19.30 grupa starsza

Category:
  Aktualności
this post was shared 0 times
 3100