Witaj w naszej drużynie

Sensei Grzegorz Jaros
E-mail: info@karatewarszawa.pl

Kilka słów…

sekai_smallKlub Karate Sekai powstał w roku 2010.
Pomysłodawcą i założycielem klubu jest Sensei Grzegorz Jaros, posiadacz stopnia mistrzowskiego 4 dan. Prowadzimy zajęcia z Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pod naszą marką trenuje również grupa JOGI oraz Cross Treningu. Klub ma na swoim koncie organizację kilku udanych imprez, obozów letnich i zimowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i rodzinnej atmosferze trenujących stale przybywa. Dołącz do nas i Ty!

Nasza filozofia:

Wszechstronny rozwój

Wytrzymałość, siła, elastyczność i szybkość to cechy, które rozwijamy na każdym treningu wykorzystując nowoczesne, jak i tradycyjne metody szkoleniowe. Do każdego podchodzimy indywidualnie co pozwala osiągnąć zamierzony cel.

Bezpieczny Trening Pełno-kontaktowy

Shinkyokushin to najtwardszy styl wśród Karate. Dużą uwagę przykładamy do bezpieczeństwa podczas treningu. Wcześniejsze przygotowanie fizyczne i mentalne sprawia, iż nawet podczas ciężkich sesji sparingowych ćwiczący są bezpieczni.

Nasz klub w liczbach:

0Sekcji w Warszawie