Witaj w naszej drużynie
Sekai Team!

Kontakt

Sensei Grzegorz Jaros
tel: +48 608 398 398
E-mail: info@karatewarszawa.pl

Wielkie podziękowania dla Sensei Edka Tkaczyka i senpai Jacka Kowalskiego za pomoc w organizacji zawodów oraz sędziowanie Warszawskiej Olimpiady młodzieży.

Zawodnicy UKS SEKAI łącznie podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zdobyli 41 medali:

20 złotych medali
11 srebrnych medali
10 brązowych medali

KUMITE MĘŻCZYZN (WALKA) ZAWODNIKÓW UKS SEKAI
U8 ( rocznik 2010 )
I miejsce do 25 kg Adam Romaszko
II Miejsce do 30 kg Michał Rak
III Miejsce do 35 kg Michał Krzywosz

U9 ( rocznik 2009 ) 
I miejsce do 30 kg Grzegorz Kędzior
II miejsce do 30 kg Wojciech Korbut
III miejsce do 30 kg Oskar Gajewski
I miejsce do 40 kg Marcel Suligowski
II miejsce do 40 kg Antoni Krzewniak
III miejsce do 40 kg Igor Trętowski

U11 ( rocznik 2008 – 2007 )
II miejsce do 35 kg Paweł Jaros 
I miejsce do 45 kg Filip Krowieranda

U13 ( rocznik 2006 – 2005 )
II miejsce do 40 kg Maciek Orlonek 
I miejsce do 50 kg Mateusz Fidecki 
I miejsce do 55 kg Jakub Olszewski
III miejsce + 55 kg Marek Spychała

U15 ( rocznik 2004 – 2003 )
III miejsce do 55 kg Jakub Godos
I miejsce do 65 kg Jędrzej Żmuda
I miejsce + 65 kg Paweł Czubaj

KUMITE KOBIET (WALKA) ZAWODNICZEK UKS SEKAI
U8 ( rocznik 2010 )
I miejsce do 25 kg Irena Krowieranda
II miejsce do 30 kg Irina Medvedeva
I miejsce do 35 kg Natalia Redzińska

U11 ( rocznik 2008 – 2007 ) 
III miejsce do 35 kg Marta Mościcka 
III miejsce do 45 kg Patrycja Białousz 
I miejsce + 45 kg Julianna Bobrek

U15 ( roczniki 2004 – 2003 )
I miejsce + 50 kg Amelia Marek

U 17 ( rocznik 2002 – 2001 ) 
I miejsce do 55 kg Zuzanna Jaros
I miejsce do 60 kg Ewa Bednarska
I miejsce do 65 kg Paulina Tarczyńska

KATA MĘŻCZYZN – ZAWODNIKÓW UKS SEKAI
U9 ( rocznik 2009 )

II miejsce Igor Trętowski
III miejsce Grzegorz Kędzior

U11 ( rocznik 2008 – 2007 ) 
I miejsce Paweł Jaros
II miejsce Artur Trętowski

U13 ( rocznik 2006 – 2005 ) 
I miejsce Tyberiusz Bobrek 
III miejsce Daniel Białokos

KATA KOBIET – ZAWODNIKÓW UKS SEKAI
U8 ( rocznik 2010 )
II miejsce Natalia Redzińka

U13 ( rocznik 2006 – 2005
I miejsce Alicia Maciaszek

U15 ( roczniki 2004 – 2003 )
I miejsce Amelia Marek

U 17 ( rocznik 2002 – 2001 ) 
II miejsce Paulina Tarczyńska
III miejsce Zuzanna Jaros

WALKI REŻYSEROWANE – ZAWODNIKÓW UKS SEKAI
KADET ( rocznik 2008 – 2007 )
I miejsce 
Paweł Jaros
Szymon Śmiech

MŁODZIK ( rocznik 2006 – 2005 )
II miejsce
Mateusz Fidecki
Tomasz Przybyłko

Category:
  Aktualności
this post was shared 0 times
 1600