Skip to main content

Zapraszamy na treningi w roku szkolnym 2022/2023

Jak zapisać dziecko

Pierwsze zajęcia dla nowych klubowiczów są bezpłatne zapraszamy na takie zajęcia do odpowiedniej grupy wiekowej bez wcześniejszego zapisywania się.
W zakładce grafik zajęć znajdują się informacje które grupy już ruszyły.
Osoby które rozpoczynają swoją przygodę z karate zapraszamy do grup oznaczonych jako grupa naborowa.
Osoby które kontynuują naukę w klubie przychodzą na trening do tych samych grup (trener decyduje o zmianie grupy)
Na zajęcia przygotowujemy się jak na lekcję wychowania fizycznego:
koszulka, spodenki lub długie spodnie dresowe, ćwiczymy na boso.
Po pierwszych zajęciach zapisujemy dziecko przez stronę:
www.karatewarszawa.pl / zakładka: ZAPISZ SIĘ – przechodzimy rekrutację.
Jeśli instruktor będzie odbierał dzieci ze świetlicy upoważnienie do odbioru dziecka zostawiamy na świetlicy.

BIAŁOŁĘKA – LOKALIZACJĘ

SP 231 Juranda ze Spychowa  10 – zaczynamy 3 .09 (sobota) – pierwszy trening najmłodszej grupy (4-6 lat ) od 10 września 2022
SP 112 Zaułek 34 – zaczynamy 5 .09
SP 361 Ruskowy Bród 19 – zaczynamy 5 .09
SP 356 Głębocka 66 – zaczynamy 5.09 
SP 368 Hemara 15 – zaczynamy 13.09 

Miesięczne składki członkowskie na rok szkolny 2022/2023 obowiązujące: o1.09 – 31.12.2022                  .

grupy szkoleniowe:                                                                                                                                          .
  100 zł   – trenujące jeden raz w tygodniu jedną wybraną dyscyplinę: KARATE lub AKROBATYKĘ           .
160 zł – trenujące dwa i więcej razy w tygodniu jedną wybraną dyscyplinę KARATE lub AKROBATYKĘ
260 zł – trenujące dwa i więcej razy w tygodniu dwie dyscypliny KARATE i AKROBATYKĘ                     .


SP 231 Juranda ze Spychowa  10

zaczynamy 3 .09.2022 ( sobota)

WTORKI I CZWARTKI – 

6 –  11 LAT
17.0 – 18.00  AKROBATYKA – PARKOUR grupa naborowa duża sala SP 231
18.00 – 19.00  KARATE – grupa naborowa  – duża sala SP 231

11 – 17 LAT
19.00 – 20.00 KARATE  grupa naborowa   – duża sala SP 231

PIĄTKI

5 –  9 LAT
16.30 – 17.30 AKROBATYKA – PARKOUR – FREERUNN  SEKAI grupa naborowa duża sala SP 231

8 –  15 LAT
17.30 – 19.00 AKROBATYKA  – PARKOUR – FREERUNN  SEKAI grupa zaawansowana – (po uzgodnieniu z trenerem) duża sala SP 231
19.00 – 20.30 AKROBATYKA – PARKOUR -FREERUNN  SEKAI  grupa turbo zawodnicza – (po uzgodnieniu z trenerem) duża sala SP 231

SOBOTY

                                                                                                                       4 – 6 LAT  (pierwszy trening najmłodszej grupy od 10 września 2022)
10.15 – 11.00  KARATE – SEKAI grupa naborowa – mała sala SP 231
12.00 – 12.45 AKROBATYKA– PARKOUR – FREERUNN  SEKAI grupa naborowa duża sala SP 231 rozpoczęcie wkrótce

6 – 10 LAT
9.00 – 10.00 AKROBATYKA  duża sala SP 231 – duża sala
10.00 – 11.00 KARATE – KUMITE duża sala SP 231 – duża sala

10 – 15 LAT
9.00 – 10.00 KARATE – KUMITE – duża sala SP 231
10.00 – 11.00 AKROBATYKA  – duża sala SP 231

9 – 17 LAT
11.00 -12.00  AKROBATYKA / PARKOUR / FREERUNN– SEKA  grupa turbo zawodnicza
(po uzgodnieniu z trenerem) duża sala SP 231 SP 231 

SP 231 Juranda ze Spychowa  10- DOROŚLI
WTORKI i CZWARTKI

zaczynamy 6 .09.2022 (wtorek)

20.15 – 21.30 KARATE – grupa naborowa

SOBOTA

zaczynamy 10 .09.2022 ( sobota)

9.00 – 10.00 JOGA – grupa praktykująca (po uzgodnieniu z prowadzącą tel. 608 427 556)

 

SP 112 Zaułek 34

star 5 września (poniedziałek)

PONIEDZIAŁKI  i  ŚRODY

17.00 – 18.00 KARATE grupa młodsza ( 6-10 lat ) grupa naborowa

18.00 – 19.15 KARATE grupa starsza ( 11-14 lat ) grupa naborowa

 

SP 112 Zaułek 34 – DOROŚLI

star 5 września (poniedziałek)

PONIEDZIAŁKI  i  ŚRODY

19.15 – 20.15 JOGA – grupa naborowa (po uzgodnieniu z prowadzącą tel. 608 427 556) mał sala gimnastyczna

 

SP 361 Ruskowy Bród 19 

star 5 września (poniedziałek)

PONIEDZIAŁKI i ŚRODY 

(30 min wcześniej) 15.00 – 16.00 ) 14.30-15.30 KARATE grupa młodsza ( 5 – 9  lat ) grupa naborowa

(30 min wcześniej  16.00 – 17.00 ) 15.30-16.30 KARATE grupa starsza( 9 – 12  lat ) grupa naborowa

zajęcia w SP 361 mała sala gimnastyczna

 

SP 356 Głębocka 66 

PONIEDZIAŁKI i ŚRODY – NOWY BUDYNEK sala gimnastyczna start 5 września

15.45 – 16.45 grupa naborowa ( 7-10 lat )

WTORKI i CZWARTKI –  STARY BUDYNEK sala korekcyjna start 6 września

16.45 – 17.45 grupa naborowa ( 7-12 lat )

 

SP 368 Hemara 15

zaczynamy 13.09 (wtorek)

WTORKI  i  CZWARTKI
16.50 – 17.50 – grupa naborowa ( 6 – 12 lat )

 

 

 

godzina 16.45 odbieramy dzieci ze świetlicy i z przed wejścia do szkoły.

godzina 17.50 dzieci odbierają rodzice przy wyjściu ze szkoły.