KLUB KARATE SEKAI - WARSZAWA

Klub Karate Sekai – Warszaw powstał w 2010 roku. Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych adeptów. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na najwyższych podiach w Kraju i Europie.
Dołącz do nas już dziś i bądź częścią najszybciej rozwijającego się klubu karate w Polsce.

Sekai - Klub Karate w Warszawie przyjazny rodzicom i ich dzieciom

Klub Karate Sekai powstał w roku 2010.
Pomysłodawcą i założycielem klubu jest Sensei Grzegorz Jaros, posiadacz stopnia mistrzowskiego 4 dan. Prowadzimy zajęcia z Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pod naszą marką trenuje również grupa JOGI oraz Cross Treningu. Klub ma na swoim koncie organizację kilku udanych imprez, obozów letnich i zimowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i rodzinnej atmosferze trenujących stale przybywa. Dołącz do nas i Ty

Wszechstronny rozwój

Wytrzymałość, siła, elastyczność i szybkość to cechy, które rozwijamy na każdym treningu wykorzystując nowoczesne, jak i tradycyjne metody szkoleniowe. Do każdego podchodzimy indywidualnie co pozwala osiągnąć zamierzony cel.

Bezpieczny Trening Pełno-kontaktowy

Shinkyokushin to najtwardszy styl wśród Karate. Dużą uwagę przykładamy do bezpieczeństwa podczas treningu. Wcześniejsze przygotowanie fizyczne i mentalne sprawia, iż nawet podczas ciężkich sesji sparingowych ćwiczący są bezpieczni.

Aktualności

Filter

Aktualności

Warszawska Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin 2021

26 października 2021
10 Października 2021 r. odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin. Wystartowało ponad 200 najlepszych…
Aktualności

Rok szkolny 2021/2022

31 sierpnia 2021
Zapraszamy do zakładki grafik zajęć który jest na bieżąco uzupełniany. Nasi instruktorzy są gotowi do…