Skip to main content

KLUB KARATE SEKAI - WARSZAWA

Klub Karate Sekai – Warszawa powstał w 2010 roku. Wizytówką naszego klubu są nasi uczniowie – jesteśmy dumni z ich zaangażowania. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na najwyższych stopniach podium w Kraju i Europie.
Dołącz do nas już dziś i bądź częścią najszybciej rozwijającego się klubu karate w Polsce.

Sekai - Klub Karate w Warszawie przyjazny rodzicom i ich dzieciom

Klub Karate Sekai powstał w roku 2010.
Pomysłodawcą i założycielem klubu jest Shihan Grzegorz Jaros, posiadacz stopnia mistrzowskiego 5 dan. Prowadzimy zajęcia z Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pod naszą marką trenuje również grupa Jogi oraz Cross Treningu. Klub ma na swoim koncie organizację kilkunastu udanych imprez sportowych, a także obozów letnich i zimowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i rodzinnej atmosferze trenujących stale przybywa. Dołącz do nas i Ty.

Wszechstronny rozwój

Wytrzymałość, siła, elastyczność i szybkość to cechy, które rozwijamy na każdym treningu wykorzystując nowoczesne, jak i tradycyjne metody szkoleniowe. Do każdego podchodzimy indywidualnie co pozwala osiągnąć zamierzony cel.

Bezpieczny Trening Pełno-kontaktowy

Shinkyokushin to najtwardszy styl wśród Karate. Dużą uwagę przykładamy do bezpieczeństwa podczas treningu. Wcześniejsze przygotowanie fizyczne i mentalne sprawia, iż nawet podczas ciężkich sesji sparingowych ćwiczący są bezpieczni.

Aktualności

Filter

Aktualności

Galeria zdjęć z Mistrzostw Targówka Karate Shinkyokushin 2023

22 listopada 2023
19 listopada 2023 r., w Hali Sportowej OSiR Targówek przy ul. Ossowskiego 25 odbyły się…
Aktualności

Mistrzostwa Targówka Karate Shinkyokushin 2023

10 listopada 2023
Mistrzostwa Targówka 19 LISTOPADA 2023 (niedziela)  HALA SPORTOWA ul. Ossowskiego 25, Targówek, Minutowy program zawodów…
Aktualności

Sobota treningi odwołane. Zapraszamy w piątek 10 listopada

9 listopada 2023
Sobota 11 listopada treningi odwołane zapraszamy w piątek 10 listopada 2023 SP 231 ul. Juranda…