Skip to main content

KLUB KARATE SEKAI - WARSZAWA

Klub Karate Sekai – Warszaw powstał w 2010 roku. Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych adeptów. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na najwyższych podiach w Kraju i Europie.
Dołącz do nas już dziś i bądź częścią najszybciej rozwijającego się klubu karate w Polsce.

Sekai - Klub Karate w Warszawie przyjazny rodzicom i ich dzieciom

Klub Karate Sekai powstał w roku 2010.
Pomysłodawcą i założycielem klubu jest Sensei Grzegorz Jaros, posiadacz stopnia mistrzowskiego 4 dan. Prowadzimy zajęcia z Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pod naszą marką trenuje również grupa JOGI oraz Cross Treningu. Klub ma na swoim koncie organizację kilku udanych imprez, obozów letnich i zimowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i rodzinnej atmosferze trenujących stale przybywa. Dołącz do nas i Ty

Wszechstronny rozwój

Wytrzymałość, siła, elastyczność i szybkość to cechy, które rozwijamy na każdym treningu wykorzystując nowoczesne, jak i tradycyjne metody szkoleniowe. Do każdego podchodzimy indywidualnie co pozwala osiągnąć zamierzony cel.

Bezpieczny Trening Pełno-kontaktowy

Shinkyokushin to najtwardszy styl wśród Karate. Dużą uwagę przykładamy do bezpieczeństwa podczas treningu. Wcześniejsze przygotowanie fizyczne i mentalne sprawia, iż nawet podczas ciężkich sesji sparingowych ćwiczący są bezpieczni.

Aktualności

Filter

Aktualności

Treningi Karate dla dorosłych

12 września 2022
Ruszamy z nową grupą nie tylko dla rodziców. Serdecznie zapraszamy.  Specjalnie z myślą o dorosłych…

Rozpoczynamy rok szkolny 2022/2023

1 września 2022
Zapraszamy do zakładki grafik zajęć który jest na bieżąco uzupełniany. Nasi instruktorzy są gotowi do…