Skip to main content

KLUB KARATE SEKAI - WARSZAWA

Klub Karate Sekai – Warszawa powstał w 2010 roku. Wizytówką naszego klubu są nasi uczniowie – jesteśmy dumni z ich zaangażowania. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na najwyższych stopniach podium w Kraju i Europie.
Dołącz do nas już dziś i bądź częścią najszybciej rozwijającego się klubu karate w Polsce.

Sekai - Klub Karate w Warszawie przyjazny rodzicom i ich dzieciom

Klub Karate Sekai powstał w roku 2010.
Pomysłodawcą i założycielem klubu jest Shihan Grzegorz Jaros, posiadacz stopnia mistrzowskiego 5 dan. Prowadzimy zajęcia z Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pod naszą marką trenuje również grupa Jogi oraz Cross Treningu. Klub ma na swoim koncie organizację kilkunastu udanych imprez sportowych, a także obozów letnich i zimowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i rodzinnej atmosferze trenujących stale przybywa. Dołącz do nas i Ty.

Wszechstronny rozwój

Wytrzymałość, siła, elastyczność i szybkość to cechy, które rozwijamy na każdym treningu wykorzystując nowoczesne, jak i tradycyjne metody szkoleniowe. Do każdego podchodzimy indywidualnie co pozwala osiągnąć zamierzony cel.

Bezpieczny Trening Pełno-kontaktowy

Shinkyokushin to najtwardszy styl wśród Karate. Dużą uwagę przykładamy do bezpieczeństwa podczas treningu. Wcześniejsze przygotowanie fizyczne i mentalne sprawia, iż nawet podczas ciężkich sesji sparingowych ćwiczący są bezpieczni.

Aktualności

Filter

Aktualności

Egzaminy na stopnie KYU czerwiec 2023

31 maja 2023
INFORMACJA O EGZAMINIE KARTE SHINKYOKUSHIN SEKAI czerwiec 2023 ORAZ TERMINY EGZAMINÓW Warunkiem przystąpienia do egzaminu:…
Aktualności

Treningi podczas egzaminów ósmoklasisty

19 maja 2023
22-24 maj 2023 zmiana grafiku zajęć z powodu egzaminów ósmych klas.  W tym okresie odwołujemy…
Aktualności

1-3 maja klub nie pracuje – Majówka

1 maja 2023
Drodzy klubowicze, 1-3 maja klub nie pracuje. Od 4 maja 2023 zapraszamy wszystkich zgodnie z…