Skip to main content

KLUB KARATE SEKAI - WARSZAWA

Klub Karate Sekai – Warszawa powstał w 2010 roku. Wizytówką naszego klubu są nasi uczniowie – jesteśmy dumni z ich zaangażowania. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na najwyższych stopniach podium w Kraju i Europie.
Dołącz do nas już dziś i bądź częścią najszybciej rozwijającego się klubu karate w Polsce.

Sekai - Klub Karate w Warszawie przyjazny rodzicom i ich dzieciom

Klub Karate Sekai powstał w roku 2010.
Pomysłodawcą i założycielem klubu jest Shihan Grzegorz Jaros, posiadacz stopnia mistrzowskiego 5 dan. Prowadzimy zajęcia z Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pod naszą marką trenuje również grupa Jogi oraz Cross Treningu. Klub ma na swoim koncie organizację kilkunastu udanych imprez sportowych, a także obozów letnich i zimowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i rodzinnej atmosferze trenujących stale przybywa. Dołącz do nas i Ty.

Wszechstronny rozwój

Wytrzymałość, siła, elastyczność i szybkość to cechy, które rozwijamy na każdym treningu wykorzystując nowoczesne, jak i tradycyjne metody szkoleniowe. Do każdego podchodzimy indywidualnie co pozwala osiągnąć zamierzony cel.

Bezpieczny Trening Pełno-kontaktowy

Shinkyokushin to najtwardszy styl wśród Karate. Dużą uwagę przykładamy do bezpieczeństwa podczas treningu. Wcześniejsze przygotowanie fizyczne i mentalne sprawia, iż nawet podczas ciężkich sesji sparingowych ćwiczący są bezpieczni.

Aktualności

Filter

Aktualności

Treningi Karate w ferie zimowe 2023

1 lutego 2023
TRENINGI KARATE / AKROBATYKI W CZASIE FERII ZIMOWYCHI wkrótce informacja pojawi się tutaj.
Aktualności

SEKAI CAMP 2023 Zimowisko Narciarsko-Snowboardowe

11 stycznia 2023
Zimowisko SEKAI CAMP 2023 Narciarsko-Snowboardowe   Terminy i Koszty Turnus - 11.02 - 18.02.2023r. Lokalizacja…
Aktualności

Egzaminy na stopnie KYU 2023

9 stycznia 2023
INFORMACJA O EGZAMINIE KARTE SHINKYOKUSHIN SEKAI styczeń 2023 ORAZ TERMINY EGZAMINÓW Warunkiem przystąpienia do egzaminu:…