Skip to main content

KLUB KARATE SEKAI - WARSZAWA

Klub Karate Sekai – Warszawa powstał w 2010 roku. Wizytówką naszego klubu są nasi uczniowie – jesteśmy dumni z ich zaangażowania. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na najwyższych stopniach podium w Kraju i Europie.
Dołącz do nas już dziś i bądź częścią najszybciej rozwijającego się klubu karate w Polsce.

Sekai - Klub Karate w Warszawie przyjazny rodzicom i ich dzieciom

Klub Karate Sekai powstał w roku 2010.
Pomysłodawcą i założycielem klubu jest Shihan Grzegorz Jaros, posiadacz stopnia mistrzowskiego 5 dan. Prowadzimy zajęcia z Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pod naszą marką trenuje również grupa Jogi oraz Cross Treningu. Klub ma na swoim koncie organizację kilkunastu udanych imprez sportowych, a także obozów letnich i zimowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i rodzinnej atmosferze trenujących stale przybywa. Dołącz do nas i Ty.

Wszechstronny rozwój

Wytrzymałość, siła, elastyczność i szybkość to cechy, które rozwijamy na każdym treningu wykorzystując nowoczesne, jak i tradycyjne metody szkoleniowe. Do każdego podchodzimy indywidualnie co pozwala osiągnąć zamierzony cel.

Bezpieczny Trening Pełno-kontaktowy

Shinkyokushin to najtwardszy styl wśród Karate. Dużą uwagę przykładamy do bezpieczeństwa podczas treningu. Wcześniejsze przygotowanie fizyczne i mentalne sprawia, iż nawet podczas ciężkich sesji sparingowych ćwiczący są bezpieczni.

Aktualności

Filter

AktualnościZawody

Relacja z Otwartych Mistrzostw Targówka Karate Shinkyokushin 2024

7 marca 2024
Otwarte Mistrzostwa Targówka Karate Shinkyokushin 2024 odbyły się 2 marca 2024 w Hali Sportowej przy ul. Ossowskiego 25 w Targówku.…
Aktualności

Otwarte Mistrzostwa Targówka Karate Shinkyokushin 2024

19 lutego 2024
Mistrzostwa Targówka 2 MARCA 2024 (sobota)  HALA SPORTOWA ul. Ossowskiego 25, Targówek, Minutowy program zawodów…
Aktualności

Przekaż 1,5% podatku dla UKS Karate Kyokushin Sekai

4 lutego 2024
Dziękujemy za wsparcie nas 1,5% w roku 2023      Przekaż 1,5 % podatku   …