Skip to main content

Świetny wynik naszych zawodników w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży! 43 medale zdobyte przez Klub Karate Sekai, co klasyfikuje nas na pierwszej pozycji w Warszawie.

W sobotę 15 października w OSiR Bemowo odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin. Reprezentacja naszego klubu doskonale walczyła i zdobyła w klasyfikacji drużynowej I miejsce. Jesteśmy bardzo dumni z naszych reprezentantów, bo w turnieju tym wystartowało ponad 500 zawodników z 25 klubów. Zawodnicy rywalizowali w kumite, kata indywidualnym, kata drużynowym oraz walkach reżyserowanych.

Udało nam się zdobyć:
  • 🥇 15 złotych,
  • 🥈 17 srebrnych
  • 🥉 11 brązowych!
Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerom za tak dobry wynik sportowy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy podczas WOM pomagali startującym zawodnikom. To również dzięki Wam udało się tak dobrze wypaść na tych zawodach.
A już 4 i 5 listopada przed nami kolejne emocje sportowe. W Sofii na Mistrzostwach Europy będą startować dwaj zawodnicy z naszego klubu Mateusz Fidecki i Jakub Olszewski. W późniejszym terminie podamy informację na temat transmisji z tych zawodów.